DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Cvičení se Soňou

Informace o cvičení
Informace o cvičení


Důležité upozornění:
Skupinová cvičení jsou určena pro zdravé osoby. V případě, že máte problémy s krevním tlakem (vysoký, nízký), problémy se srdcem, zády, klouby, jste těhotné,  máte astma, alergii, epilepsii , apod., jste povinni se nejprve poradit s vaším lékařem o vhodnosti tohoto cvičení!!! Pokud Vám lékař stanovil zdravotní omezení, jste povinni toto oznámit před zahájením cvičební lekce instruktorce! 

Na cvičení doporučuji provést rezervaci na tel. číslo 607 615 392, formou sms ve tvaru jméno, den, hodina a počet osob. 1 osoba může rezervovat místo pro více osob.

Maximální kapacita tělocvičny je cca 15 osob.

Veškeré cvičební náčiní na místě k zapůjčení ZDARMA (karimatky, činky, overbally, rubber bands, flexi-bary). S sebou si přineste ručník, pití a obuv-Flexi-bary, Kalanetika, "Pevný zadek", "Ploché břicho".

Níže uvedený dotazník PAR-Q Vám pomůže určit, zda můžete ihned začít cvičit, či  zda se máte nejprve poradit s lékařem. 

Informační Dotazník PAR-Q ( Physical Activity Readiness Questionnaire)

1. Řekl vám někdy lékář, že máte problémy se srdcem, a že byste měl(a) pouze takovým pohybovým činnostem, které vám doporučí?
2. Cítíte při pohybové činnosti bolest na hrudníku?
3. Minulý měsíc jste měl(a) bolest na hrudníku i bez pohybové činnosti?
4. Ztrácíte rovnováhu z důvodu závratě nebo jste někdy ztratil(a) vědomí?
5. Máte problémy s klouby nebo kostmi (např. bolesti páteře, kolen, kyčlí) a stav se horší při provádění pohybové činnosti?
6. Předepisuje vám lékař léky na krevní tlak nebo srdce?
7. Znáte nějaký jiný důvod, proč byste něměl(a) provádět pohybovou činnost?
8. Jste těhotná?

Pokud jste odpověděl(a) ANO na některou z výše uvedených otázek, poraďte se
s lékařem ještě před tím, než přijdete cvičit, jakou pohybovou činnost můžete provádět.
Pokud jste odpověděl(a) NE na všechny výše uvedené otázky, můžete se zapojit do pohybové činnosti. Začněte zvolna a postupně přidávejte intenzitu cvičení podle doporučení instruktora.

Pokud se váš zdravotní stav změní a potom odpovíte ANO na některou z výše uvedených otázek, sdělte to svému instruktorovi.
Jméno...................................                                                              Datum......................................
Podpis...................................                                                             Svědek.....................................