DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Cvičení se Soňou

Vstupné

Ceník Ústí nad Labem

Cvičení v Ústí nad Labem bylo do odvolání zrušeno.

 

 Ceník Litoměřice

 

Platný od 7.9. 2021

Permanentky, jednorázové vstupenky  a vouchery můžete zakoupit také ZDE.

 

Cena vstupného za jednotlivou lekci je 100 Kč.

Ceník permanentních vstupenek:

10 vstupů................700 Kč (1 hodina 70 Kč) 

20 vstupů...............1.300 Kč (1 hodina 65 Kč)

30 vstupů...............1.800 Kč (1 hodina 60 Kč)

Celosezónní neomezená..... 3.900 Kč - momentálně nedostupné - vzhledem k nejisté situaci ohledně koronaviru.

 

Firemní permanentky

Tato nabídka je určena pouze pro firmy. Permanentky není možno koupit jednotlivě, ale pouze formou tzv. balíčků. Platnost permanentek je 3 měsíce od zakoupení, není-li ujednáno jinak.

Balíček 5 permanentek s 10 vstupy................................... 3.000 Kč

Balíček 10 permanentek s 10 vstupy................................. 5.000 Kč

Počet balíčků není omezen.


Permanentku můžete také zakoupit jako dárek pro své rodinné příslušníky, kamarádky, atd. V tomto případě lze ujednat datum začátku platnosti permanentky. Např. své kamarádce koupím permanentku 20.12. 2018, cvičení zahájí od ledna 2019.

Permanentka i předplatné je na jméno, platí pouze pro jednu osobu a je nepřenosná/é. Permanentku/předplatné musí "vychodit" pouze osoba, která ji zakoupila, popř. osoba, pro kterou byla zakoupena. Na 1 permanentku může chodit pouze 1 osoba! Za nevyužité vstupy ze strany klienta se peníze nevrací.

V případě, že osoba, která si pro sebe zakoupila permanentku či předplatné ji/ho půjčí či věnuje neoprávněné osobě zaplatí provozovateli pokutu ve výši 1.000 Kč a permanentka bude zabavena.

 

Platnost permanentních vstupenek:

Permanentní vstupenka s 10 vstupy má platnost 3 měsíce (12 týdnů) od data zakoupení, Permanentka s 20 vstupy platí po dobu 4 měsíců (16 týdnů) a se 30 vstupy má platnost 5 měsíců (20 týdnů). 

Pokud připadne na některý cvičební den státní svátek, prázdniny nebo nebude cvičení probíhat se tato permanentka automaticky prodlouží o počet cvičebních dní, ve kterých cvičení neprobíhalo. Permanentky je nutné vychodit do data platnosti. Nevychozené vstupy ze strany klienta propadají bez náhrady. Proto, prosím, před nákupem pečlivě zvažte vaše časové možnosti.

Permanentní vstupenky můžete uhradit také převodem pěnez na účet. Číslo účtu bude na požádání sděleno. Permanentka se klientovi vydává, až v momentě, kdy jsou peníze připsány na účet.

Příspěvky zdravotních pojišťoven:

VZP - minimální hodnota permanentky musí být 1.500 Kč, u osob starších 65 let tento limit neplatí a mohou si zakoupit permanentku v kterékoliv hodnotě. Příspěvěk pojišťovny je 500 Kč.

ZPMV - minimální hodnota permanentky musí být 800 Kč. Příspěvek pojišťovny je 500 Kč.

VOZP - nemá stanoven minimální limit. Příspěvek pojišťovny je až 500 Kč.

ČPZP - minimální hodnota permanentky je 1.500 Kč. Příspěvek pojišťovny je 700 Kč.

Pokud připadne na některý cvičební den státní svátek, prázdniny nebo nebude cvičení probíhat se tato permanentka automaticky prodlouží o počet cvičebních dní, ve kterých cvičení neprobíhalo. Permanentky/předplatné je nutné vychodit do data platnosti. Nevychozené vstupy ze strany klienta propadají bez náhrady. Proto, prosím, před nákupem pečlivě zvažte vaše časové možnosti.

 

Výhody pro permanentkáře:

1.  Volný vstup na cvičení

2. Všichni permanentkáři, kteří vyplní formulář v tělocvičně a uvedou svoji e-mailovou adresu budou informováni e-mailem o případné změně rozpisu či aktuálních změnách.

 
Cvičební lekce na permanetky je možno libovolně kombinovat, tzn., že vstup je umožněn na jakékoliv cvičení.
 
Permanentky je možno zakoupit u instruktorky ve dnech, kdy probíhá cvičení nebo kdykoliv online.