DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Cvičení se Soňou

Proč cvičit práve zde?

Proč cvičit práve zde?

1. Cvičení probíhá pod odborným dohledem instruktorky, která provozuje cvičení na základě trenérských licencí, které jsou vydané MŠMT a mají celostátní platnost. Cvičitelka má 11-ti letou zkušenost s vedením cvičebních lekcí.

2. Cvičení probíhá v malých skupinách a instruktorka tak může klienty opravovat, pokud cvik provádějí špatně.

3. Lekce je sice nutné předem rezervovat, ale Vy tak máte jistotu, že pro Vás bude místo a nebudete se muset stresovat, zda se vejdete. Dále máte, že bude kolem Vás dostatečný prostor pro pohyb. Na každou lekci je omezený počet míst takže se nemůže stát, že by byl sál přeplněn.

4. Veškeré cvičební náčiní (karimatky, flexi-bary, overbally, činky) je Vám na místě zapůjčeno ZDARMA. Nemusíte tak s sebou kromě cvičebního úboru a pití nic dalšího nosit.

5. Cvičení je provozováno oficiálně. Pojištěnci zdravotních pojišťoven mohou na po zakoupení permanentky nárokovat příspěvěk na cvičení. Aktutální informace najdete na webových stránkách konkrétních pojišťoven.

6. Všechna cvičení jsou posilovacího typu. To znamená, že svaly jsou posilovány do hloubky. Výsledkem jsou silné svaly, které jsou však štíhlé a dlouhé a celkově postava působí štíhle. Díky tomu, že se jedná o posilovací cvičení není nutné sledovat tepovou frekvenci. Při správné technice cvičení se výsledky brzy dostaví. Na rozdíl od aerobiku či zumby, kde pokud nejste ve správném aerobním pásmu tuky nespalujete a nehubnete.